15
edits
Sargent179 (talk | contribs) (Reqs & Mats) |
Sargent179 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
| ADM Uniform || Dress || 82.0 || 10xWool Yarn <br> 94xCarbon Fibers || ??-??-?? | | ADM Uniform || Dress || 82.0 || 10xWool Yarn <br> 94xCarbon Fibers || ??-??-?? | ||
|- | |- | ||
| SR Overalls || Dress || 22.0 || | | SR Overalls || Dress || 22.0 || 2xCotton Yarn <br> 2xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| SA Overalls || Dress || 26.0 || | | SA Overalls || Dress || 26.0 || 2xCotton Yarn <br> 2xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| SN Overalls || Dress || 30.0 || | | SN Overalls || Dress || 30.0 || 2xCotton Yarn <br> 2xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| PO Overalls || Dress || 34.0 || | | PO Overalls || Dress || 34.0 || 2xCotton Yarn <br> 2xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| CPO Overalls || Dress || 38.0 || | | CPO Overalls || Dress || 38.0 || 2xCotton Yarn <br> 2xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| SCPO Overalls || Dress || 42.0 || | | SCPO Overalls || Dress || 42.0 || 2xCotton Yarn <br> 2xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| ENS Overalls || Dress || 46.0 || | | ENS Overalls || Dress || 46.0 || 2xCotton Yarn <br> 3xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| LTJG Overalls || Dress || 50.0 || | | LTJG Overalls || Dress || 50.0 || 2xCotton Yarn <br> 3xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| LT Overalls || Dress || 54.0 || | | LT Overalls || Dress || 54.0 || 2xCotton Yarn <br> 3xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| LCDR Overalls || Dress || 58.0 || | | LCDR Overalls || Dress || 58.0 || 2xCotton Yarn <br> 4xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| CDR Overalls || Dress || 62.0 || | | CDR Overalls || Dress || 62.0 || 2xCotton Yarn <br> 4xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| CAPT Overalls || Dress || 66.0 || | | CAPT Overalls || Dress || 66.0 || 2xCotton Yarn <br> 4xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| RDML Overalls || Dress || 70.0 || | | RDML Overalls || Dress || 70.0 || 2xCotton Yarn <br> 5xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| RADM Overalls || Dress || 74.0 || | | RADM Overalls || Dress || 74.0 || 2xCotton Yarn <br> 5xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| VADM Overalls || Dress || 78.0 || | | VADM Overalls || Dress || 78.0 || 2xCotton Yarn <br> 5xCarbon Fibers|| -1,+5,00 | ||
|- | |- | ||
| ADM Overalls || Dress || 82.0 || | | ADM Overalls || Dress || 82.0 || 2xCotton Yarn <br> 5xCarbon Fibers || -1,+5,00 | ||
|- | |||
| SR Spacesuit || Dress || 22.0 || 15xGlass Fibers <br> 10xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| SA Spacesuit || Dress || 26.0 || 15xGlass Fibers <br> 14xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| SN Spacesuit || Dress || 30.0 || 15xGlass Fibers <br> 18xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| PO Spacesuit || Dress || 34.0 || 15xGlass Fibers <br> 22xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| CPO Spacesuit || Dress || 38.0 || 15xGlass Fibers <br> 26xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| SCPO Spacesuit || Dress || 42.0 || 15xGlass Fibers <br> 30xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| ENS Spacesuit || Dress || 46.0 || 15xGlass Fibers <br> 34xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| LTJG Spacesuit || Dress || 50.0 || 15xGlass Fibers <br> 38xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| LT Spacesuit || Dress || 54.0 || 15xGlass Fibers <br> 42xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| LCDR Spacesuit || Dress || 58.0 || 15xGlass Fibers <br> 46xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| CDR Spacesuit || Dress || 62.0 || 15xGlass Fibers <br> 50xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| CAPT Spacesuit || Dress || 66.0 || 15xGlass Fibers <br> 54xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| RDML Spacesuit || Dress || 70.0 || 15xGlass Fibers <br> 64xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| RADM Spacesuit || Dress || 74.0 || 15xGlass Fibers <br> 74xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| VADM Spacesuit || Dress || 78.0 || 15xGlass Fibers <br> 84xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|- | |||
| ADM Spacesuit || Dress || 82.0 || 15xGlass Fibers <br> 94xCarbon Fibers || -1,+5,00 | |||
|} | |} | ||
edits